دسته بندی :

استرالیا سرزمین رویاها


کشور استرالیا یکی از محبوب ترین و بهترین مقاصد برای گردشگری در بین مسافران میباشد. گشت و گذار و بازدید از جاذبه های گردشگری استرالیا، یکی از بهترین قسمت های سفر به این کشور است. از استرالیا به عنوان سرزمین رویاها یاد شده است،از ارواح بزرگ آب سنگ های مرجانی، جنگل های بارانی و صحراهای سرخ و سوزانی که در افسانه های مقدس بومی جادو شده بودند تا گردشگران ماجراجوئی که این کشور را مکانی رویایی برای گشت و گذار خود می پنداشتند. باید بدانید عجیب و غریب ترین حیات وحش وحشی کره زمین را می توانید در کشور استرالیا جستجو کنید. و همچنین غذاهای لذیذ، معماری بی نظیر، فرهنگ غنی و انواع جاذبه های دیگر استرالیا باعث شده سالیانه این کشور میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان باشد.


تالار اپرای سیدنی شاهکار قاره استرالیا

سیدنی یکی از زیباترین و قدیمی ترین شهر های استرالیاست. که جلوه‌های اغواکننده از پیوند خشکی و دریا را در به نمایش می‌گذارد. صحبت از سیدنی استرالیا که به میان می آید ناخودآگاه تالار اپرا در ذهن ها تداعی می شود ساختمان جذاب و زیبا در منطقه بنلونگ پوینت که بخاطر طراحی منحصربه فرد و خیره کننده اش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار می گیرد،این مکان یکی از بزرگترین نمادهای معماری در جهان نیز محسوب می شود و بسیار چشم نواز و دلربا است، این ساختمان تحسین‌برانگیز به شکل صدف یا بادبان در اهتزاز بر زمینی خشک که اطراف آن را آب احاطه کرده، قرار گرفته است. 

گردش مهیج دریایی، گرفتن عکس فوری و آسایش در یکی از رستوران‌ها، قدم زدن در محوطه بیرونی یا سازماندهی کردن یک گردش و بازدید از این بنای باشکوه که شامل تئاتر، استودیو، اتاق‌های نمایش و سالن کنسرت است. سه طرفه تالار اپرا آب محاصره کرده است که از طریق باغ های گیاهی سلطنتی به جنوب هدایت می شود بروز مشکلات فنی و مالی باعث شد یورن اوتزان معمار دانمارکی برنده رقابتی بین المللی برای طراحی این تالار از پروژه کنار گیری کند.در سال ۱۹۷۳ با هزینه ای ده برابر هزینه اولیه ساخت این تالار شگفت انگیز پایان یافت،باید بدانید ،معمار این تالار مجلل تا این تاریخ استرالیا را ترک گفته بود و هیچ وقت برای دیدن شاهکار حیرت آور خود از نزدیک به این کشور بازنگشت.

تالار اپرای سیدنی شاهکار قاره استرالیا
تالار اپرای سیدنی شاهکار قاره استرالیا

شرکت سفیر گلوبال راهنمایی کارشناسانه مهاجرتی و پاسخگویی به کلیه ی سوالها و نیازهای پروسه ی مهاجرت در سریعترین زمانِ ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *