ملبورن دومین شهر کشور استرالیا

ملبورن اولین پایتخت کشور استرالیا قبل از شهر کانبرا و یکی از شهرهای مهم فرهنگی این کشور است که حدود ۵ میلیون جمعیت دومین شهر کشور استرالیاست و یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی است. سفر به ملبورن می تواند یک سفر خاطره انگیز باشد و شما را با روح فرهنگی استرالیا آشنا کند چرا که این شهر به اندازه ای دیدنی دارد و فضای آن شاد است که خیلی راحت می توانید یک هفته را در آن بگذرانید و پیشمان نشوید.

این شهر زیبای استرالیایی شامل تمام تجملات یک کلانشهر بین‌المللی مانند محله‌های پرجنب و جوش، غذاهای سنتی بی‌رقیب و جاذبه‌های گردشگری مشهور است.

ملبورن مهد فرهنگ و هنر و مد و ورزش

شهر ملبورن مهد و مرکز صنعت فیلم سازی و سینما ، تلوزیون ، رقص باله ،هنر امپرسیونیسم ،و غیره میباشد. ملبورن میزبان بسیاری از مسابقات بین‌المللی ورزشی جهان است؛ از فوتبال گرفته تا تنیس و رالی، هر ورزشی اینجا جایگاه ویژه‌ای دارد .تا جایی که از ان به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر و مد و ورزش یاد میگردد.

از نظر آب و هوا چه زمانی برای سفر به این شهر بهتر است؟

در ماههای فصل زمستانی آمریکای شمالی ملبورن غرق آب و هوایی گرم و هجوم گردشگران است که بین ماه دسامبر تا فوریه که در کشور ما (بین ۱۰ آذر تا ۹ اسفند) میباشد اما در ماه های ژوئن تا اگوست که (خرداد تا شهریور) فصل زمستانی ملبورن است بخاطر اب و هوای سرد این شهر گردشگران کمی دیده میشوند.

جشنواره شب سفید در ملبورن
جشنواره شب سفید در ملبورن

جشنواره شب سفید در ملبورن

یکی از بزرگترین جشن هایی است که در ملبورن چند سالی است که برگزار میشود. در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار در شهر ملبورن جشنواره شب سفید برگزار شد که حدود ۳۰۰ بیننده جذب کرد که بعد از ان سال همواره این جشنواره از ساعت ۷ شب ۱۷ فوریه تا ۷ صبح ۱۸ فوریه  ملبورن شاهد شبی نورانی و جشن سرور خواهد بود.

ملبورن یکبار دیگر با صفحه نمایش های رنگی روشن می شود.در مرکز شهر ملبورن شما شاهد ….نور پردازی های بسیار زیبا ، موزیک و رقص ، نمایش فیلم و مد ، ورزش ، هنر ، انواع غذا و برنامه های گوناگون دیگر خواهید بود.

از جمله فستیوال شب سفید، فستیوالهای زیادی در این شهر برگزار میشود که در مطالب بعدی خواهد شد.

شرکت  سفير گلوبال راهنمايي کارشناسانه مهاجرتي و پاسخگويي به کليه ي سوالها و نيازهاي پروسه ي مهاجرت در سريعترين زمانِ ممکن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *